Uudised

Saue kultuurikeskuses on avatud FOTONURK!

 

 

 

 

Juba viiendat aastat  ootame Sind Saue valla kultuurimaja FOTONURKA. Asume Veskitammi 8 aadressil.

Pildistama ootame kõiki, eriti eakaid kes pole aastaid jõudnud pildistama. Klubi jõulunurga atmosfäär on sõbralik ja pingevaba. Sessioon toimub valutult 20-ne minutiga :). Broneerimisel kehtib kiiruse printsiip! Kiirematele paremad ajad. Aegu saab broneerida  kirjutades sydamest@sydamesse.ee 

__________________________________________________________________

 

Pakutavad ajad on otsas. Kohtumiseni 2020 detsember!

 

___________________________________________________________________________

Mida teha selleks, et tulla pildistama?

Vali väljapakutud kuupäevadest  sobiv kuupäev, kellaaeg ja broneerimiseks saada e-mail sydamest@sydamesse.ee:

  1. Kontaktandmed (ees-ja perekonnanimi, telefon).
  2. Inimeste hulk, kui palju ja kes tulevad pildistama (ema, isa, laps 4a.laps 3a. jne.
  3. Eelistatud kuupäev ja kellaaeg.

sydamest@sydamesse.ee aja kinnituseks saad meili fotograafilt tagasi. Meie jõuluteemaline FOTONURK asub Laagris, Saue valla kultuurikeskuses (Veskitammi 8) ja mahutab maksimaalselt 6 inimest! Jõuluteemaline fotonurk on avatud 1.12.2018-18.12.2018.

 

Kuidas valmistuda? 

Pildistama tulles on kõige tähtsam hea enesetunne. Muidugi teeme meie omalt poolt kõik, et seda tagada – hubane õhkkond ja sõbralik fotograaf annavad oma suure osa. Sama tähtis on ka Sinu enda meelestatus – pildistama tulles jäta maha kõik eelarvamused ja arvesta, et tuled mõnusalt aega veetma, mille tulemusena saad endast/lähedastest toredad pildid.

Proovi enne pildistamist vaadata erinevaid fotosid raamatutest, ajakirjadest jm, et saada ideid poosideks ja hoiakuteks. Siiski ära sea konkreetseid kaadreid endale eesmärgiks, ka fotograaf on teinud eeltööd ja on 10 aastase kogemustega – hea foto sünnib ainult teie kahe koostöös. Ole valmis järgima fotograafi nõuandeid, tema näeb Sind kõrvalt ja teab, mis näeb fotol parim välja. Tihtipeale asjad, mis tunduvad päriselus veidi naljakad/tobedad, näevad fotol suurepärased välja.

Soovitused riietuseks.

Eelista võimalusel alati puhtaid, selgeid ja heledaid toone. Perepildid tumedates riietes võivad tulla reeglina süngemad kui sooviksid. Ühtne stiil perel või grupil teeb pildi alati terviklikumaks ja silmale meeldivamaks. Väldi villaseid ja tumedaid kangaid mis korjavad kergelt kõik karvad ja ebemed enda külge.

Mida panna jalga?

Kultuurikeskuse jõulunurgas on spetsiaalne vaip ning  välisjalanõudega sellele ei lasta. Paljad varbad on lahedad beebidel ja nt teksastiilis fotodel ;). Peokleidi/ ülikonna juurde võta kaasa kindlasti sobivad kingad.

Eraldi rekvisiite (jõulumütsid, jõulusokid, korvid, padjad jne.) jõulunurgas ei ole. Kui soovite kasutada päkapikumütse või mõnda muud rekvisiiti, siis fotograafiga läbirääkides võib need endaga ühes võtta. Neljajalgsed sõbrad koerad, kassid on lubatud vaid siis kui fotograafi on sellest informeeritud ja selleks kokkulepe sõlmitud! 

TEENUSEST VEEL TÄPSEMALT:

Jõulusessiooni kestvus on 20 minutit (selle aja sees on ka ettevalmistus) mille maksumus on 30€.  Sessiooni käigus valmib jõuluteemaline galerii. Galerii avaldatakse privaatses “Pildipoe” keskkonnas. Pildilink saadetakse meilile 7 tööpäeva jooksul. Valida saab 10 lemmik faili, millest 3 fotot 10×15 on paberkandjal. Paberkandjal fotod saab kätte 10 tööpäeva jooksul kultuurimajast.

Fotofailid retužeeritakse  (teravus, toonide ühtlustamine, sodi puhastus, deffektide kaotamine). Valmis failid saadetakse allalaadimis võimalusega e-kirjana. See annab võimaluse talletada igalühel oma perefotod tähtsas ja turvalises kohas .

Pildipoe põhimõttega saab tutvuda meie kodulehel /http://sydamesse.ee/pildipood/

Fotosid tehtud töödest fotonurgas: Jõulud 

See on taaskord  hea võimalus kodukohas kasutada mugavat fototeenust, mis on Sulle koju kätte toodud!